CZERWONY KSIĘŻYC

dodane: 2015-09-15 13:33:44 ostatnia zmiana: 2015-10-14 16:20:36

MEDYTACJA LABIRYNTU CZERWONEGO KSIĘŻYCA

27 września 2015, niedziela, godz. 18.00, Warszawa

W nocy z 27 na 28 września nastąpi wyjątkowa pełnia. Księżyc będzie wtedy w tzw. perygeum, czyli w najmniejszej odległości od Ziemi. Dzięki temu tarcza obserwowana z Ziemi będzie wydawać się znacznie większa i jaśniejsza niż zazwyczaj. To zjawisko popularnie określane jest Superksiężycem. We wrześniu zjawisko Superksiężyca nałoży się na inne– Krwawy Księżyc. Księżyc zabarwia się na czerwono w wyniku całkowitego zaćmienia, co nie jest wydarzeniem niezwykłym. W przypadku wrześniowego Krwawego Księżyca mamy jednak do czynienia z zamknięciem tetrady – serii czterech całkowitych zaćmień księżyca. Pierwsze miało miejsce 15 kwietnia 2014, drugie 8 października 2014, trzecie zaś 4 kwietnia 2015. Czerwony księżyc to zapowiedź gwałtownych zmian. Tetrada, czyli cztery pełne zaćmienia Księżyca następujące co sześć miesięcy, jest zapowiedzią przełomu w dziejach ludzkości.

Zapraszam na medytację, by w czasie wpływu tych silnych energii, skorzystać ze wsparcia jakie daje moc labiryntu.

MEDYTACJA LABIRYNTU - by zintegrować ciało, duszę, umysł i przemierzyć drogę do własnego centrum - by spotkać siebie i zadać sobie ważne pytania, by odnaleźć lub pogłębić zrozumienie znaczenia własnego życia, by otworzyć i uleczyć serce, by uspokoić i rozjaśnić umysł, by doświadczyć tego, co poza słowami...

Ścieżka labiryntu jest metaforą ludzkiego życia i symboliczną podróżą do własnego wnętrza; jej przemierzanie jest starożytną medytacją w ruchu. Droga do wewnątrz oczyszcza umysł, otwiera serce na to, co możemy otrzymać w centrum. Serce labiryntu to cicha, wewnętrzna przestrzeń, w której zawsze znajdujemy to, czego potrzebujemy w danym momencie.

Rosa Mundi Labirynt
www.medytacjalabiryntu.pl
www.medytacjalabiryntu.8log.plq
2016-09-06 10:57:44
Ciekawe
 
 
Dodaj komentarz
nick
e-mail
treść
 
Blogi
Designed by: http://www.bloggingzone.info/
x